REGIDORS/AS  DELEGATS/AS  DE SERVEIS MUNICIPALS

Mitjançant resolució d’Alcaldia núm. 2019-1437, 17 de juny, s’efectuen les delegacions respecte dels serveis municipals que s’especifiquen, a favor de els/as regidors/as que a continuació s’indiquen:

Regidora Delegada

Empar Martín Ferriols
emartin@alfafar.es

Serveis Municipals

Gabinet d’Alcaldia
Personal Cementeris
Serveis Funeraris

 Regidor Delegat

Antonio Paniagua Pellicer
apaniagua@alfafar.es

Serveis Municipals

Manteniment Parcs i Jardins *RSU 
Neteja Viària

Regidora Delegada

Josefa Carreño Rodríguez
josefac@alfafar.es

Serveis Municipals

Benestar Social Igualtat Cultura Biblioteca i Arxiu

Regidora Delegada

Encarna Muñoz Pons
encarna@alfafar.es

Serveis Municipals

Ordenació del Territori i Habitatge
Patrimoni
Serveis Generals i Interns

Regidor Delegat

Eduardo Grau Gascó
egrau@alfafar.es

Serveis Municipals

Hisenda
Festes
Esports
Comunicació
Disseny

Regidora Delegada

Amparo Sanjuán Albentosa
msanjuan@alfafar.es

Serveis Municipals

Majors
Mercats
Sanitat
Consum 

Regidora Delegada

M.Dolores Caballero Reyes
dcaballero@alfafar.es

Serveis Municipals

ADL Comerç
Seguretat Ciutadana
Trànsit
Serveis Informàtics
Noves tecnologies

Regidor Delegat

Roberto Alacreu Mas
ralacreu@alfafar.es

Serveis Municipals

Falles
Joventut
Estadística
Qualitat

Regidora Delegada

Raquel Vidal Gomar
rvidal@alfafar.es

Serveis Municipals

Educació
Infància
Transparència
Participació ciutadana

Regidora Delegada

Lorena Minguez Sánchez
lminguez@alfafar.es

Serveis Municipals

Medi Ambient i Agricultura
Atenció Ciutadà
Responsabilitat Social

NOMENAMENT DE TINENTS D’ALCALDE

Per Resolució de l’Alcaldia número 2019-1481, de 21 de juny, l’Alcaldia de l’Ajuntament d’Alfafar ha resolt nomenar titulars de les Tinences d’Alcaldia als següents regidors, per l’ordre que s’indica (publicat en el  BOP núm. 127 de 4 de juliol de 2019):  

1a Tinença d’Alcaldia ………Dª Empar Martín Ferriols

2a Tinença d’Alcaldia ………Dª Raquel Vidal *Gomar

3a Tinença d’Alcaldia ………Sr. Roberto Alacreu Mas

4a Tinença d’Alcaldia……….Dª Lorena Mínguez Sánchez

Close Search Window
This site is registered on wpml.org as a development site.